Zájezdy Slovenská republika

SLOVENSKO PODHÁJSKÁ - Penzion ENERGY I

Informace k zájezdu

Lokalita: Podhájska

Termín: 01.11. (Ne) - 02.11. (Po) 2020

Doprava: Vlastní

Stravování: Snídaně

Cena od: 460 Kč
Doporučte zájezd
Poloha

PODHÁJSKA 
obec s termálním koupalištěm s celoročním provozem

MRTVÉ MOŘE VE STŘEDU EVROPY: zdejší slaná termální voda léčivě působí na lidi s nemocemi dýchacích cest a průdušek. Ve vodě se vyskytuje prvek lithium, který napomáhá léčbě dny, dále jodidy, které stimulují štítnou žlázu. Ve vodě jsou také sloučeniny vápníku působící na doléčení zlomenin a dále bromidy zmírňující bolestivé stavy. Termální voda světového unikátu dobře působí na lidi trpící revmatismem, cévními a kloubními nemocemi a chronickými bolestmi zad. Jsou zde zastoupeny sírany, které pomáhají léčit ekzémy (např. lupénku). Při hromadném koupání nedochází k šíření bakterií, protože tato slaná voda zabraňuje jejich množení. V roce 2003 byla provedena kompletní rekontrukce vrtu a zimního bazénu. Vybudoval se i vířivý bazén s hydromasáží a perličkou. K dispozici jsou dále 2 plavecké bazény, 2 rekreační bazény, dětský bazén, tobogan. V areálu koupaliště jsou poskytovány služby: masáže, elektroléčba, půjčovna kol, dětský areál, sauna, fitness, kadeřnictví, kosmetika. Je zde mnoho možností občerstvení.Wellness centrum, umístěné uvnitř areálu termálních lázní, nabízí celou řadu speciálních vodních atrakcí, které byste jen těžko hledali jinde na Slovensku. Najdete zde velký centrální bazén, divokou řeku, vodopády, oddychovou botanickou zahradu, saunu, vitální svět s ledovým deštěm, brouzdaliště s různě teplou vodou. Dále jsou zde Turecké lázně, dětské bazény či venkovní sedací bazén a mnoho dalších atrakcí.

PENZION ENERGY I 

Penzion stojí přímo u zdroje unikátního termálního zřídla. Objekt má vlastní jídelnu a bar s 24 hodinovým provozem. V přízemí budovy jsou hostům k dispozici hydromasážní vany, vířivka, bublinkové koupele, sauna, manikúra, pedikúra, kosmetika, masáže, voňavé koupele a mnoho dalšího. V těsné blízkosti se nachází areál termálního koupaliště s několika bazény a oddychovým sportovním areálem. V penzionu je 27 pokojů a 3 prostorné apartmány.
 

Cena zahrnuje

ubytování pro 1 osobu na 1 noc s uvedeným stravováním 

Cena nezahrnuje

- vstup do termálního bazénu v penzionu,

- 1/1 pokoj příplatek 10EUR/os./noc,

- cena za přistýlku v termínu od 1.5. do 31.10.2020 je s polopenzí 610 Kč, v případě pobytu se snídaní 540 Kč. V termínech od 1.11. do 31.12.2020 je cena přistýlky s polopenzí 540 kč, se snídaní 480 Kč.

Fakultativně

vstup pro ubytované hosty do termálního bazénu v penzionu: 15 EUR/7dní/os./letní sezona a 17 EUR/7dní/os./zimní sezona, 10 EUR/7dní/dítě do 15 let/letní sezona a 12 EUR/7dní/dítě do 15 let/zimní sezona

denní vstup: 5,5 EUR/den/osoba/celoročně

Slevy

dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA

Podobné zájezdy

Pořádající ck: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Zeptejte se na cokoliv Dotaz k zájezdu
Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód
Zavřít
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  • Náchod Franšíza CK Fischer

  • Přes 15 000 spokojených zákazníků

  • Již 26 let cestujete s námi

  • Slevy + Akce na skupinové zájezdy

  • Více než 300 cestovních kanceláří

  • 491 426 922 telefonická podpora

TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Designed by inCUBE

Vytvářím objednávku...