Zájezdy Maďarsko

hotel Pest Inn*** superior

Informace k zájezdu

Lokalita: Budapešť

Termín: 01.11. (Po) - 02.11. (Út) 2021

Doprava: Vlastní

Stravování: Snídaně

Cena od: 730 Kč
Doporučte zájezd
Poloha

Navštívit Budapešť je „in“ - moderní pulsující metropole na Dunaji s dvoutisíciletou historií a bohatou kulturní tradicí stejně jako Praha a Vídeň připomíná společnou minulost  a stopy rakousko-uherského mocnářství. Bulváry, muzea a paláce nezapřou, že Budapešť má ráda secesi. Připomínkou mocné Uherské říše je slavný Maďarský parlament z přelomu 19. a 20. století, který byl postaven na pešťské straně Dunaje podle westminsterského vzoru ve snaze ukázat světu, že Uhersko je opravdová velmoc. V obdivuhodných interiérech této impozantní budovy uvidíte nejen novogotickou architekturu nejmohutnější maďarské stavby, ale také uherské korunovační klenoty - žezlo, jablko, meč a svatoštěpánskou korunu. V roce 1867 jí byl korunován císař František Josef I. na uherského krále.  Budapešť je ovšem i termálním rájem. Jako jediné velkoměsto nabízí relax ve více než padesáti lázeňských domech, napájených z více než osmdesáti vřídel a léčivých pramenů. Tradici lázeňství zde založili Turci. Za osmanské nadvlády v 16. a 17. století tu vznikly slavné lázně, z nichž jsou dodnes v provozu Rudas, Rácz, Király a Császár s jedinečnou orientální architekturou. Voda je vhodná pro nemoci dýchacího a zažívacího ústrojí, revmatické choroby, poruchy pohybového aparátu, zranění po úrazech, artritida a neuritida.  Lázně Széchényi v parku na konci Andrássyho bulváru patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální koupele, vanové lázně, bublinkové a slané koupele a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě.

Hotel Pest Inn superior - moderní, nedávno celkově zrekonstruovaný hotel je situovaný v blízkosti historického centra v části Pešť a je vhodný jak pro turistické pobyty, tak i pro obchodní a služební cesty. Má klidné umístění v rezidenční části města, několik kilometrů od centra a přesto dobře dostupný metrem a umožňuje dostupnost všech atrakcí jako jsou budova Parlamentu, Bazilika, Palác umění, Centrální tržiště nebo Muzeum aplikovaných umění. Stanice metra modré linky (Ecseri Metro Stop) je ve vzdálenosti 200 metrů od hotelu, centrálně položené náměstí Deák Ferenc Tér je pouze 8 stanic metra od hotelu. Hotel má výborné nákupní možnosti – 10 minut chůzí od hotelu se nachází Euro Park Shopping Centre a jen 2 stanice metrem největší budapešťské obchodní centrum KÖKI.  

Vybavení

recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, trezor, Wi-Fi, úschovna zavazadel, parkoviště.

Ubytování

útulně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové  klimatizované pokoje laděné v teplých tónech a pastelových barvách s koupelnou/WC, fénem, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi. 

Stravování

snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování na 1 noc s bufetovou snídaní, mistní městskou taxu, parkování.

Podobné zájezdy

Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Zeptejte se na cokoliv Dotaz k zájezdu
Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód
Zavřít
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  • Náchod Franšíza CK Fischer

  • Přes 15 000 spokojených zákazníků

  • Již 26 let cestujete s námi

  • Slevy + Akce na skupinové zájezdy

  • Více než 300 cestovních kanceláří

  • 491 426 922 telefonická podpora

TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Designed by inCUBE

Vytvářím objednávku...